Visi labiausiai parduodami
Oro pripūtimo įrenginiai
Įrengimai oro pagalvių pripūtimui | Oro paklotas ir oro pagalvės

Oro pripūtimo įrenginiai

Šios mašinos paprastai žinomos kaip pripučiamos pakavimo sistemos arba oro pagalvių pripūtimo mašinos. Jos naudojamos apsauginėms pakavimo medžiagoms gaminti,  pripučiant plastikinę plėvelę, kad būtų suformuotos oro pagalvės arba paklotas. Šios oro pagalvės naudojamos prekių ar gaminių apsaugai gabenimo ar transportavimo metu.

Procesas paprastai apima plokščios plastikinės plėvelės ritinį, kuris įdedamas į įrengimą. Tada mašina pripučia plėvelę oru, sukurdama atskiras pagalvėles arba ištisinę tarpusavyje sujungtų pagalvių grandinę. Plėvelė yra sandari tarp pagalvių ir sudaro apsauginį barjerą transportavimo pakuotėje.

Šios oro pagalvės mašinos turi keletą privalumų pakuojant. Jos yra lengvos, universalios ir puikiai apsaugo trapius daiktus. Pripūstos pagalvėlės yra elastingos ir gali sugerti smūgius ir vibracijas, todėl sumažėja sugadinimo rizika transportavimo metu. Be to, pagalvėms naudojama plėvelė paprastai yra perdirbama, todėl tai yra ekologiška pakuotė.

Pripučiamos pakavimo sistemos išpopuliarėjo daugelyje pramonės šakų dėl efektyvios gaminių apsaugos ir naudojimo paprastumo. Jos yra ekonomiškas ir efektyvus sprendimas saugiai supakuoti ir apsaugoti Jūsų siunčiamas prekes.

Aktyvūs filtrai