Norime, kad Jūs žinotumėte, kokius duomenis apie Jus renkame ir kam juos naudojame. Kasdien dirbame tam, kad užtikrintume Jūsų sklandų ir patogų apsipirkimą elektroninėje parduotuvėje autopp.lt, pasiūlytume aktualias prekes, įsiklausytume į Jūsų pageidavimus ir komentarus, pateiktume aktualią informaciją apie geriausius pasiūlymus ir užtikrintume patogų naršymą svetainėje. Dėl to itin atsakingai vertiname Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir užtikriname visas sąlygas, kad duomenys būtų tvarkomi skaidriai, o informacija apie jų rinkimą būtų pateikiama aiškiai ir atvirai. 
 
Vertindami Jūsų privatumą ir mums pateikiamus asmeninius duomenis, žemiau dalinamės išsamia informacija, kokie Jūsų asmeniniai duomenys ir kokiems tikslams yra naudojami. Jei kyla klausimų ar turite pastebėjimų, susisiekime el.paštu[email protected] 

 

Kokius duomenis renkame? 

Jums įsigijus prekę iš „autopp.lt“ elektroninės parduotuvės, sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, o jos įgyvendinimui reikalinga minimali informacija yra Jūsų vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas ir adresas. Jūsų kontaktai yra reikalingi tam, kad informuotume apie užsakymo eigą ir kitiems su užsakymu susijusiems klausimams. Ši asmeninė informacija yra reikalinga tik konkrečiai sutarčiai sudaryti ir įgyvendinti. 
 
Siekdami, kad naršymas „autopp.lt“ svetainėje būtų patogus ir efektyvus, o aktualias prekes rastumėte kuo greičiau, saugome: 

 • Jūsų pirkimų ir veiksmų interneto svetainėje istoriją; 

 • naudojamo įrenginio IP adresą (pvz., tam, kad Klaipėdos gyventojus informuotume apie nemokamą pristatymą Klaipėdoje); 

 • mokėjimų istoriją, norėdami palengvinti Jūsų apsipirkimą parenkant Jūsų mėgstamiausią mokėjimo būdą; 

 • susirašinėjimų bei pokalbių su Jumis istoriją tam, kad atsakytume į klausimus, susijusius su Jūsų užsakymu, bei nustatytume Jūsų asmenybę, kai negalime patikrinti Jūsų tapatybę patvirtinančio dokumento; 

Jūsų patogumui papildomai dar galite mums pateikti tokią informaciją: lytį, gimimo datą, įrašyti prekes atsiimančių trečiųjų asmenų kontaktinę informaciją. Šie duomenys nėra privalomi ir yra skirti tik patogesniam naudojimuisi „autopp.lt“ teikiamomis elektroninės parduotuvės paslaugomis. 

 

Kokių duomenų nerenkame, nesaugome ir nesiejame su asmeniu? 

Vykdydami savo tiesioginę veiklą ir bendraudami su Jumis, mes tikrai: 

 • nerenkame ir nesaugome Jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklalapiuose istorijos; 

 • neperduodame jokių su Jūsų naršymu mūsų tinklalapyje susijusių duomenų, iš kurių būtų galima nustatyti Jūsų tapatybę. 

 

Kam naudojame renkamus asmens duomenis? 

Jūsų asmens duomenis mes naudojame išskirtinai tam, kad patobulintume mūsų teikiamas paslaugas ir kad jos kuo labiau atitiktų jūsų poreikius ir įpročius. Taigi, asmens duomenis renkame, kad: 

 • palengvintume Jūsų apsipirkimą, kai Jūs susikuriate asmeninę paskyrą mūsų elektroninėje parduotuvėje; 

 • pasiūlytume būtent Jums aktualias prekes; 

 • galėtume analizuoti savo veiklą ir užtikrinti, kad naudojimasis mūsų elektronine parduotuve autopp.lt būtų dar paprastesnis ir patogesnis. Svarbu paminėti, jog daugumai kasdienių darbo procesų naudojame nuasmenintus duomenis (kai neįmanoma nustatyti, ar duomenys yra apie Jus), iš kurių nustatyti konkretų asmenį yra neįmanoma; 

 • informuotume Jus apie išskirtinius pasiūlymus, parengtus tik Jums; 

 • pateiktume Jums informaciją apie naujienas, akcijas ir projektus; 

 • efektyviai išnagrinėtume Jūsų paklausimus bei nusiskundimus; 

 

Kaip saugome ir tvarkome asmeninius duomenis? 

Naudodami organizacines ir technines priemones užtikriname, jog Jūsų pateikiami asmeniniai duomenys būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: asmens duomenų pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo. 
 
Mūsų vidinė sistema sukurta taip, kad su Jūsų asmeniniais duomenimis galėtų susipažinti ir juos tvarkyti tik tie asmenys, kurie turi specialų įgaliojimą, tačiau net ir jiems apribojome prieigas prie Jūsų asmeninių duomenų, kai darbo funkcijoms atlikti visiškai užtenka nuasmenintų duomenų. Todėl Jūsų asmens duomenų apsaugos lygis atitinka aukščiausius saugumo standartus. 
 
Tam, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų apsaugoti visapusiškai, rekomenduojame atkreipti dėmesį ir užtikrinti, kad jungiantis prie mūsų elektroninės parduotuvės Jūsų asmeninių duomenų nematytų pašaliniai asmenys ir kad jie būtų tinkamai saugomi. Patariame reguliariai keisti prisijungimo slaptažodį, saugoti mokėjimo kortelių bei kitus duomenis, kuriais pasinaudojus gali būti pažeistas Jūsų asmens duomenų saugumas ir privatumas. 
 
Mūsų interneto svetainė yra apsaugota pagal saugumo protokolą, kuris remiasi duomenų kodavimo sistemos sertifikatu (SSL). Tokios parduotuvės internetinio adreso užraše yra raidė „s“: „https://“. 

 

Kaip prisidėti prie savo duomenų tvarkymo? 

Asmeninius duomenis renkame ir naudojame skaidriai ir sąžiningai, todėl mums svarbus Jūsų indėlis į duomenų tvarkymą.

Jūs galite dalyvauti savo asmens duomenų tvarkyme šiais būdais: 

 • savarankiškai koreguoti, taisyti, pakeisti savo asmens duomenis asmeninėje paskyroje; 

 • kreiptis į mus su prašymu ištaisyti Jūsų asmens duomenis tuo atveju, kai susipažinę su asmens duomenimis Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs; 

 • kreiptis į mus su prašymu sunaikinti asmens duomenis, jeigu susipažinę su savo asmens duomenimis Jūs nusprendžiate, kad: (i) Jūsų asmens duomenys nėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi; (ii) norite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis; (iii) Jūsų asmens duomenis tvarkome neteisėtai; 

 • nesutikti, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais; 

 • kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją, kuri atlieka asmens duomenų tvarkymo priežiūrą. 

 
Mes galime apriboti Jūsų asmeninių duomenų rinkimą ir naudojimą, jei nusprendžiate, kad Jūsų asmeniniai duomenys yra: 
 • netikslūs (asmens duomenų tvarkymo veiksmai šiuo atveju bus apriboti iki duomenų tikslumo patikrinimo); 

 • tvarkomi neteisėtai, tačiau nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų ištrinti; 

 • būtini siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus; 

 • tvarkomi Jums prieštaraujant dėl tokio asmens duomenų tvarkymo (duomenų tvarkymas bus apribojamas iki tol, kol patikrinama, ar priežastys, dėl kurių mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, yra būtinos). 

 

Įsitraukti į asmeninių duomenų tvarkymą Jūs galite: 

 • savo asmeninėje www.autopp.lt paskyroje; 

 • atsiuntę prašymą elektroniniu paštu [email protected] ; 

 

Kaip sužinoti duomenų tvarkymo pakeitimus? 

Vertiname Jūsų asmeninių duomenų saugumą, todėl įvykus bet kokiems duomenų tvarkymo pokyčiams mes Jus nedelsiant apie tai informuosime: išsiųsime pranešimą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu arba pateiksime pranešimą prieš Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje. Naujausią asmens duomenų apsaugos informaciją visada galite rasti mūsų interneto svetainės rasite ČIA

 

Kodėl naudojami slapukai? 

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, tačiau ne Jus, kaip konkretų asmenį. 
 
Tiek mes, tiek kitos interneto svetainės slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis, kitaip tariant, ji atitiktų Jūsų poreikius. Tarkime, įsidėjote prekę į krepšelį ir nusprendėte toliau ieškoti kitų prekių. Jei svetainėje naršysite ilgiau nei pusvalandį ir tik tada nuspręsite atsiskaityti už prekes, pirkinių krepšelis jau bus tuščias, nes sistema negalėjo įsiminti jūsų pastarųjų apsipirkimo veiksmų. Tam, kad apsipirkimas būtų sklandus, naudojame slapukus, kurie padeda sistemai įsiminti šią informaciją, todėl jums nebereikia antrą kartą ieškoti tų pačių prekių. 
 
Slapukai mums padeda analizuoti Jūsų naršymo istoriją „autopp.lt“ elektroninėje parduotuvėje. Šią informaciją paverčiame galimybe patogiai naudotis mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, gauti Jums aktualiausius komercinius pasiūlymus. Tam, kad patogus naudojimasis mūsų paslaugomis neapsiribotų tik interneto svetaine, duomenys gali būti perduodami mūsų reklamos paslaugų partneriams. Jiems yra pateikiami nuasmeninti duomenys, kurie naudojami tik tokia apimtimi, kuri yra reikalinga kokybiškai paslaugai teikti. 
 
Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis. 
 
Jei nusprendėte, kad slapukai jums visgi nepatinka, visada galite juos ištrinti iš savo naršyklės. Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo, pateikdami mums prašymą, elektroniniu paštu [email protected] ; 

 

Kur rasti daugiau informacijos? 

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas užtikrina, kad Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi sąžiningai, teisėtai ir skaidriai, o mums nurodo gaires, kaip kuo efektyviau apsaugoti Jūsų asmens duomenis. 
Reglamentu išplečiamos Jūsų teisės bei suteikiamos priemonės dalyvauti Jūsų asmens duomenų tvarkyme bei jį kontroliuoti. 
 
Susipažinti su Privatumo politika, kuri apibrėžia, Jūsų asmens duomenų tvarkymą, galite rasti PRIVATUMO POLITIKOS SKILTYJE.
Kontaktai: 
El. pašto adresas: [email protected]