Saugiai atsiskaitykite per elektroninę bankininkystę ar mokėjimo kortele!

banklink_swedbank_color_0x33.png           

Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje Autopp.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą.  

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje Autopp.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: 

Informuojame, kad mokėjimas už Jūsų pasirinktas prekes ir paslaugas autopp.lt svetainėje bus atliktas į „Paysera LT“ UAB sąskaitą, o „Paysera LT“ UAB iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui – AutoPP, MB

Arba atsiskaityti už prekes galite prekių atsiėmimo metu, sumokant kurjeriui grynais arba bankine mokėjimo kortele.  

 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste? 

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. 

  1. Autopp.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. 

  1. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą. 

  1. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į autopp.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę autopp.lt neperduodami. 

 
Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą? 

1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas. 
2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą. 
3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į autopp.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.