Saugiai atsiskaitykite per elektroninę bankininkystę ar mokėjimo kortele!

Alternatyvūs mokėjimo būdai

Banko kortele

Saugus, greitas ir paprastas būdas atlikti mokėjimą. Naudojantis banko kortele, Jums tereikia suvesti kortelės duomenis ir patvirtinti mokėjimą prisijungus prie banko.

Mokėjimo sistema

Atlikite saugų mokėjimą naudodamiesi "PayPal" mokėjimo sistema. Visi pirkimai atlikti per šią mokėjimo sistemą yra apsaugoti.

Mokėjimas bankiniu pavedimu

Jums į el. paštą atsiunčiama visa reikalinga informacija mokėjimui atlikti. Prisijungus prie savo bankinės sistemos, atliksite mokėjimą.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?


1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.

2. Autopp.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į autopp.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę autopp.lt neperduodami. 

 

Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą? 

 

1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.

2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.

3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į autopp.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Informuojame, kad apmokant užsakymą per Paysera platformą mokėjimas už Jūsų pasirinktas prekes ir paslaugas autopp.lt svetainėje bus atliktas į „Paysera LT“ UAB sąskaitą, o „Paysera LT“ UAB iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui – AutoPP, MB