Visi labiausiai parduodami
  • B2B

  • Išparduota
DPF filtro ir katalizatoriaus valiklis 400ml
  • DPF filtro ir katalizatoriaus valiklis 400ml

DPF filtro ir katalizatoriaus valiklis 400ml

LOBA43159
  • Priemonė skirta efektyviam DPF filtrų ir katalizatorių valymui, jų nenuimant (neardant)
14,89 € su PVM 12,31 € be PVM
Kiekis
Išparduota

100% saugus atsiskaitymas

Prekės aprašymas

Priemonė skirta efektyviam DPF filtrų ir katalizatorių valymui, jų nenuimant (neardant). Ištirpdo ir pašalina visus įprastai DPF filtruose ir katalizatoriuose susikaupusius teršalus. Pašalina galios praradimus ir avarinius režimus susijusius su filtrų ir katalizatorių užsiteršimu. Priemonė taip pat tinka ir EGR vožtuvo valymui.

Naudojimas: Stipriai pakratyti (apie 1 min.) pakuotės turinį prieš naudojimą! Atlaisvinti priėjimą prie filtro, nuimant, dažniausiai, temperatūros arba spaudimo arba liambda zondo daviklį esantį prieš DPF filtrą / katalizatorių. Vamzdeliu, kuris įstatomas į atsivėrusią įėjimo angą į DPF filtrą / katalizatorių , įpurkšti priemonę (esant įjungtam varikliui) keliais intervalais po 5 sekundes, purkšti tol, kol įėjimo vietoje pasirodys puta.

Po to, sumontuoti nuimtą daviklį. Naudojant kietųjų dalelių filtrą, ant jo susidarę suodžiai ištirpinami į mikrodaleles, kurios filtro regeneracijos procese sudega. Apdirbimo pabaigoje priverstinai paleisti DPF filtro regeneracijos procesą diagnostiniu testeriu. Po to perskaityti ir ištrinti klaidų (gedimų) kodus. Užbaigus procedūrą, atlikti 20 min. trukmės testinį važiavimą kelyje. Priemonė tinka visiems uždarojo tipo kietųjų dalelių filtrams.

Prekės informacija
LOBA43159

Charakteristikos

Tūris
400ml

 Atsiliepimai (2) -  


Dpf
Report an abuse

Neblogos putos?

- Nerejus G. - 2024-04-30
padejo
Report an abuse

Sake servise, kad neisvalysiu pats, reikes pjauti lauk, o su situ issivale viskas puikiausei

- Svečias - 2022-01-10
Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: