Visi labiausiai parduodami
  • B2B

Alyvos priedas Tufoil 236ml Tepalo priedas
  • Alyvos priedas Tufoil 236ml Tepalo priedas

Alyvos priedas Tufoil 236ml

KTTU0001
  • Tinka su mineralinėm ar sintetinėm alyvom, sumažina trintį tarp detalių
  • Variklis dirba tyliau
24,49 € su PVM 20,24 € be PVM
Kiekis

100% saugus atsiskaitymas
Įvertinkite prekę pirmi!
Prekės aprašymas

Tai kol kas vienintelis priedas alyvoms, įtrauktas į Gineso rekordų knygą. 

TUFOIL trinties koeficientas 0,029. Naudojamas trinčiai tarp detalių sumažinti. Naudojant TUFOIL, variklis lengviau užsiveda ir dirba švariau, greičiau ir ilgiau. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams, pavarų dėžėms 9 išskyrus automatines), diferiancialams ir kt.

TUFOIL- tai aukščiausios kokybės pastovi PTFE mikrominiatiūrinių dalelių ir tirpaus molibdeno suspensija alyvoje. Neužkemša filtrų ir tepimo sistemos angų. Alyva ilgiau išlieka švari. TUFOIL derinasi tiek su sintetinėmis, tiek su mineralinėmis alyvomis ir tepalais. 

NAUDOJIMAS: buteliuko turinį gerai suplakti ir supilti į karterį. Standartiniam 3,7 - 4,7 litrų varikliui pirminiam apdorojimui užtenka 8 uncijų ( 237ml ) TUFOIL. Po šio pradinio apdorojimo, tereikia 4 uncijų ( 118 ml ) TUFOILO kiekio kiekvianą kartą keičiant alyvą.

Naudojant transmisijai, diferencialams, guoliams ir kt., maišymo santykis toks: 1 dalis TUFOIL ir 10 dalių atitinkamo tepalo ar skysčio. Po to sumaišyti iki vientisos masės. Atminkite! Automobilių su diskiniais stabdžiais diskai labai įkaista dėl stabdymo, o ne dėl guolių trinties. Jei panaudosite per daug TUFOIL, tepalo lydymosi temperetūra per daug nukris ir jis ištekės iš guolių.

Prekės informacija
KTTU0001

Charakteristikos

Tūris
236ml
Priedo tipas
Varikliui
Priedo tipas
Transmisijai ir krumpliaračiams
Priedo paskirtis
Užvedimo palengvinimas
Priedo paskirtis
Tepimo sistemos valymas
Priedo paskirtis
Apsauga nuo susidevėjimo

 Atsiliepimai (0) -  


Prekė dar neturi atsiliepimų.