Prekių pristatymu rūpinasi
  Omniva Venipak  

Kur Autopp.lt pristato prekes? 

Autopp.lt pristato prekes visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina nuo vietovės nepriklauso. 

Per kiek laiko pristatote prekes? 

Prekės pristatomos per 1-5 d.d. , jeigu pristatymo laikas numatomas ilgesnis, būsite apie tai informuoti prieš užsakymo patvirtinimą.

Ar galime prekes atsiimti pačiam? 

Šiuo metu Autopp.lt tokios galimybės nesuteikia. 

Ar galiu prekes atsiimti DPD Pick Up siuntų savitarnos terminaluose? 

Prekes galite atsiimti DPD Pick Up siuntų savitarnos terminaluose, kurių išsamų sąrašą galite rasti DPD Pick Up terminalų saraše. 

Kokias prekes galiu atsiimti iš DPD Pick Up?

Norėdami prekę atsiimti iš DPD Pick Up siuntų savitarnos terminalų, vieno užsakymo metu galite užsisakyti prekes, kurių bendras svoris ne didesnis nei 30 kg. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę. Jei prekių gabaritai didesni nei leistina - prekės pristatymas į DPD Pick Up siuntų savitarnos terminalus nebus galimas. Jei prekė ar prekės svers daugiau nei 30 kg, iš paštomato atsiimti negalėsite. 

Ar galiu prekes atsiimti Omniva paštomatuose? 

Prekes galite atsiimti Omniva paštomatuose, kurių išsamų sąrašą galite rasti Omniva terminalų saraše. 

Kokias prekes galiu atsiimti iš Omniva paštomatų? 

Norėdami prekę atsiimti iš Omniva paštomatų, vieno užsakymo metu galite užsisakyti prekes, kurių bendras svoris ne didesnis nei 30 kg. Į S dydžio dėžutę talpinama viena prekė. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę. Jei prekių gabaritai didesni nei leistina - prekės pristatymas į Omniva paštomatus nebus galimas. Jei prekė ar prekės svers daugiau nei 30 kg, iš paštomato atsiimti negalėsite.