AutoPP savo el. prekybos veiklą pradėjo 2020m., turėdami stiprų logistinį pagrindą sėkmingai įžengėme į rinką su Vokietijos, Lietuvos ir kitų šalių gamintojų auto prekėmis.

Mes įsitikinę, kad kokybiškų prekių pardavimas konkurencinga kaina ir maksimaliai greitas jų pristatymas, yra svarbus kiekvienam pirkėjui, dėl to imamės visų veiksmų, kad galėtume užtikrinti atsargų būvimą mūsų sandėliuose, bei prekių pakavimą ir išsiuntimą užsakymo pateikimo dieną!

Mums, kaip elektroninei parduotuvei, kiekvieno pirkėjo nuomonė ir jo patirtos emocijos užsakymo gavimo metu, yra begalo svarbios ir mes darysime viską, kad mums tobulėjant ir besiplečiant, pirkėjų nuomonė apie mus tik gerėtų!

Kodėl atidarėme el. parduotuvę, o ne fizinę parduotuvę? Orientavomės į elektroninę erdvę, nes visi jau esame pavargę nuo kelionių į parduotuves, varginančio stovėjimo eilėse, pirkinių krovimo į automobilį, o po to iš jo, bei ėjimo namo pilnomis rankomis. Tai yra priežastis, dėl ko mes savo klientams siūlome greitai ir paprastai apsipirkti pas mus, ir gauti pirkinius ten, kur jiems patogu, ar tai būtų NAMAI, ar PAŠTOMATAS, esantis pakeliui namo ar šalia darbovietės.

Mūsų tikslas – visada tobulėti ir aptarnauti kiekvieną pirkėją su derama pagarba, skirti jam tiek laiko, kiek tik gali reikėti, norint atsakyti į visus pirkėjo rūpimus klausimus. Ir tokį požiūrį į klientą išlaikyti visada! Kokybė svarbiausia!

Liko neatsakytų klausimų? – Susisiekite su mumis!

Įmonės rekvizitai
AutoPP, MB
Įmonės kodas: 305564958
Viršutinė g. 12-1, LT-92258 Klaipėda
A./s.: LT727300010162597241
Swedbank AB, 73000, SWIFT: HABALT22
Telefonas: +370 601 30060
El. Paštas: info@autopp.lt